6. ročník Vánočního běhu Hlučínem se koná 26. 12. 2013 v 14:00.

Délka trasy 4 km.

5. ročník - 2012

Pátý Vánoční běh Hlučínem

Vánoční běh Hlučínem se konal 26. prosince 2012 už popáté. Děkujeme všem, kteří v průběhu pěti let tuto vánoční akci podpořili svou účastí v roli běžců, organizátorů i diváků. Jmenovitě děkujeme Městskému úřadu v Hlučíně, firmě Stavebniny Janík a Restauraci U Bětky. K pátému ročníku běhu se do startovní listiny přihlásilo 36 závodníků a závodnic z Hlučína, okolních obcí a také početná skupina účastníků z Polska. Po nadvládě polských běžců v předchozích letech se tentokrát stal vítězem pan Jiří Pytlík z Hlučína. Ze šesti přihlášených žen zvítězila Marie Ostárková. Kompletní výsledky najdete na http://vbh.xf.cz/.

Výsledky

4. ročník - 2011

Vánoční běh počtvrté

Stává se už tradicí, že v den druhého vánočního svátku hlučínské náměstí odpoledne ožije. I loni se tam sešli už počtvrté příznivci Vánočního běhu Hlučínem. Pro mnohé z pořadatelů, fandů a 34 běžců, kteří se 26.12.2011 ve 14:00 běhu zúčastnili, se tato akce stala součástí vánočních svátků. Tradiční byl i vítěz v kategorii mužů, pan Robert Antczak. Z pěti žen doběhla v nejlepším čase Marie Ostárková. Kompletní výsledky najdete na http://vbh.xf.cz/. Pořadatelé děkují za podporu Městskému úřadu v Hlučíně, firmě Stavebniny Janík a Restauraci U Bětky.